Clarissa copy
IMG-20220330-WA0002 (002)
Fudge
crazy toner
aa
slide013

Par mums

Kompānija SIA MIKS PLUS tika dibināta 2011.gadā, ka profesionālu veikalu tīkla operators frizieriem un nagu kopšanas speciālistiem.

Dotajā brīdī mums ir 8 veikali (Rīgā – četri, Daugavpilī – viens, Liepāja – viens, Valmiera – viens, Rēzekne  – viens), kuri var piedāvāt plašu preču sortimentu. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 3000 preču nosaukumus no 30 pazīstamiem ražotājiem.

Mēs esam doto brendu izplatītāji Latvijā: Black Professional (Italy), FUDGE (Lielbritānija), Kallos (ES), Stapiz (ES), LUSSONI (ES) , MAXUS (USA), NIAMH (Italy) un citi.

Uzņēmuma stratēģija piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvu preci par pievilcīgām cenām, ar ērtu un ātru piegādi. Kompānija SIA MIKS PLUS pastāvīgi vēro jaunas tendences kosmētikas nozarē un papildina savus veikalus ar interesantiem jaunumiem, veidojot akcijas un prezentācijas.

Dotajā brīdī MIKS PLUS klienta kartes izmanto jau 3.000 speciālisti, saņemot super-cenas uz iecienītākiem produktiem, bonusus un dāvanas. Klienta karti var saņemt jebkurā mūsu veikalā, uzrādot friziera, nagu kopšanas speciālista vai kosmetologa diplomu.

Mēs esam priecīgi uzaicināt sadarboties frizētavas un nagu kopšanas studijas.