Clarissa copy
IMG-20220330-WA0002 (002)
Fudge
crazy toner
aa
slide013

Вакансии

SIA “ Miks Plus , Veikali “ Viss Frizieriem “ , Rīgā, meklē pārdevēju-konsultantu .
Mēs Piedāvājam:
Profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas;
Iespēju ietekmēt savu atalgojumu ar saviem sasniegumiem;
Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
Darbam nepieciešamo apmācību;
Pilnas slodzes darbu;
Maiņas darba grafiku.
Mēs piedāvājam stabilu atalgojumu

Amata Pienākumi:
Darbs ar klientiem tirdzniecības zālē: sniegt produktu konsultācijas klientiem ;
Kontrolēt preču izvietošanu un papildināšanu;
Preču pieņemšana un izvietošana veikalā;
Uzturēt kārtību un tīrību tirdzniecības zālē;
Darbs ar pastāvīgiem klientiem (informēt par preču kolekcijas jaunumiem un speciāliem piedāvājumiem);
PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:
Vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar profesionālu kosmētiku ;

Vēlme un prasmes izprast klientu vajadzības, prasme pārdot ;
Latviešu, krievu valodas zināšanas;
Datorprasmes ;
Godprātīga attieksme pret darbu ;
Pozitīva attieksme pret darbu un kolēģiem;

Darba laiks : no 09.00 līdz 19.00
Sestdien, no 10.00 līdz 16.00

  • Rīgā, Brīvības gatvē 412
  • Sūtiet CV uz ilona@miksplus.eu